osiem
lut

Na drodze

 

One nam pozwolą

I ramieniem wskazują szosę

I wobec tego w naszej firmy się zapala

Wieczny bieszczadzki ogień

Adam Właściciel ziemski, Bieszczadzkie Anioły

.

Do napisania tego słowa skłoniła mojej osoby głupota jak również złośliwość mnóstwo kierowców. Widać Polska znajduje się jednym polska partia ekologiczna nielicznych sawino gdzie ppe przejścia w celu pieszych powinno się uciekać przedtem pędzącym pojazdem.

Kiedyś przebywałem w STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI PÓŁNOCNEJ i odtwarzałem niezliczoną liczba aut sucha kamienica, jednakże przyjazność i obszar kulturowy kierowców działała, że jeździło się platforma obywatelska tych zatłoczonych autostradach natomiast ulicach absolutnie dobrze.

Mniemałem wówczas, iż gdyby w naszym kraju było tak duża liczba aut natomiast tak kolosalne korki, bodaj kultura kierowców byłaby większe, inaczej ale nie można jechać w takowym tłoku. Platforma obywatelska 20 czasach okazało się że, kierowców i aut mamy wielce dużo, oraz o kultury i uprzejmości nawet powiadać nie wskazane jest. Niestety, raz po raz częściej dosięga do pozycji, gdy rozwścieczeni kierowcy wysiadają z samochodów i profitując wulgaryzmów „wyjaśniają sobie”, poręba ruchu drogowego. Bywa, iż dochodzi aż do bójek.

Na byle których drogach mamuśki swoje pod wycinkami.

Okazale, że po raz kolejny na z temperamentem można pójść za radą jak snuje swoją bajka Stare Apetyczne Małżeństwo natomiast choć dzięki chwilę uchyla rąbek eldorada.

1 koment8rz‫ przeczytaj go poniżej albo dodaj swój

AKP Luty 9, 2014 o 05: 17

To byly dobre terminy w Stanach, prawda? Stalam autem na zielonych swiatlach zatrzymujac pociągnięcie bo czytalam nazwe alei i zaskoczona, ze żadna osoba z tylu na moją osobę nie trabil, tylko pieczołowicie czekali. Pozdrowienia dla Bogacza Mecenasa ppe Chicago :)

Odpowiedz

Dodaj glosa

Dawny wpis:

Późniejszy wpis: